
Isabella opus 300 Amål:940
4.000 kr.
Fint 3 m dygt fortelt med carbon letvægtsstænger.
Fremhævet
4.000 kr.
Fint 3 m dygt fortelt med carbon letvægtsstænger.
Fremhævet12.000 kr.
Isabella Forum Etna Årgang 2021 Mål 1015 med megafream stænger
Fremhævet
400 kr.
Elradiator der kun har været i brugt få timer. Kan fjernbetjenes via Wi-Fi .
Fremhævet
2.500 kr.
Splinter nyt DOMETIC Rally 260 fortelt Dybde på forteltet er 250 cm længde 260 cm. Hurtig og sikker opsætning hver gang med ALU justerbare stænger
Ny
1.000 kr.
Dahon Piccolo 4130foldcykel i Crom molybdæn rør med 3 indv. gear. Perfekt til camping, båd eller bare som nem bycykel. Foldes hurtigt sammen og pakkes i medfølgende transporttaske. Alt i perfekt stand.
Ny
7.000 kr.
Knap 6 år gammel købt nyt i sommeren 2020. Carbon X stænger følger med, med ekstra tagstænger. Brugt 2 til 3 gange om året, og altid vasket af og tørret inden sampakning, og ligger rullet sammen med lagner mellem vinduerne, for at beskytte dem. Ingen fejl eller defekter på hverken telt eller stænger, det er stort set som nyt. Sælges kun grundet, at det er lige et nummer for stort til den nye vogn desværre.
Ny
200 kr.
Stormsikringssæt Pro Plus 2x3 m til fortelt og markise. Har ikke været brugt
Ny
500 kr.
Helt nyt gulvtæppe, kun brugt 1 gang. Sælges pga køb af større fortelt.
Ny
1.000 kr.
A-mål 1.025 cm. (Fejlkøb) Har aldrig været ude af kassen.
Ny
200 kr.
Pløksæt 40 stk. 20 cm lange til hård jord. Inkl. boradapter.
Ny
2.000 kr.
Det har været brugt 14 dage i 2025, og erstattet af en markise. Der medfølger ikke stænger til forteltet.
Ny
9.500 kr.
Isabella lufttelt fra 2022 - brugt 4 fire gange. Der medfølger elektrisk el-pumpe + manuel pumpe med. Meget fin stand - nypris ca. 18 - 20.000 kr. sælges p.g.a. Handicap. Pløkke, gulvtæppe + 2 cirrus Tubu medfølger.

10.000 kr.
Rigtig lækkert luftfortelt sælges, da vi ikke længere vil campere. Teltet er fra 2022 og har kun været slået op 5-6 gange og er som nyt. Nypris i dag er 19.000,- til 21.000,-
Ny
500 kr.
Thule cykelholder til tagbøjler til 2 cykler
Ny
100 kr.
Godt 20 m2 Runne gulvfliser fra Ikea til terrasse m.v. Gulvfliserne der er fremstillet af plast, er vejrbestandige og nemme at vedligeholde. De kan saves til, så de passer perfekt i et hjørne eller omkring en stolpe. Gulvfliserne er nemme at skille ad og lægge igen. Den enkelte flise er 30x30 cm og 2 cm høj. Du kan få alle 20 m2 for 100 kr. under forudsætning af at du selv skiller dem ad.
Ny
8.000 kr.
Brugt men i orden med gulv tæppe
Ny
8.000 kr.
Fortelt/ Solsejl pænt som nyt . i pæn grå farve der kan passe til de fleste vogne., sælges med front og carbonx stænger og gulvtæppe- billederne er fra nettet
Ny
250 kr.
Stole med aluminiumsstel, med sæde og ryg i dralon. Prisen er samlet for alle dele. 2 stole med høj ryg 2 stole med lav ryg 2 taburetter 1 plade der kan lægges på en taburet, der så det fungerer som lille sidebord 2 hynder der kan bruges til de højryggede stole

75 kr.
Lille handy kuffertgrill til grillkul. Mål lukket: 26 x 38cm. Åben: 38x 52cm.
Ny
300 kr.
Tom 10 kg. letvægtsflaske. Samme ventil som kosan-stålflaske. Skal hentes i 6510 Gram
Ny
1.000 kr.
Thule side D250xH235-254cm Passer på Thule posemarkise
Ny
1.000 kr.
Bord til campingvogn, fra Hobby, rigtig fin klap ned bord, 100 x 85 x H 70 og 33 cm
Ny
400 kr.
SikkerHandel
Ingen brugsspor. Sammenklappelige. Pris er for 2 stk. afhentet i Hosens
Ny
800 kr.
2 med fodskamled mrk.Wecam 2 med hynder Eller giv et bud

150 kr.
Super smart Isspand på hjul. Brugt 1 gang til studentergilde
Ny
3.000 kr.
Har dette solsejl, hvor højre vindue mangler. Har ikke kunnet finde en nu. Den sælges uden stænger og vindue. A mål 800
Ny
400 kr.
Fin mine ovn
Ny
250 kr.
Campingstole 2 stk. m/5 cm hynder. 300 kr/stk. Campingstole 4 stk. m/5 cm hynder. 250 kr. Stk.
Ny
500 kr.
* NR G Der er 4 store sider og 1 halvside (billede 2 og 3) Resten af billederne er de samme sider, bare fotograferet fra ydersiden Den halve er lidt højere end de andre, til at åbne og med myggenet øverst Der er IKKE tag og stænger - KUN disse 5 sider Til Amål: 950 Så har du nogle sider der er gået helt istykker i en storm eller andet har vi 5 stykker til erstatning Ring og hør nærmere 75851881

2.500 kr.
Caravanstore markise med støttestænger, gulvtæppe og 1 side Blue ocean 360 cm lang 2 m dyb NB. Forbehold for fejl i tekst og billeder Ring INDEN du kører HJEMMEFRA, så du ikke kører FORGÆVES Man-tors: 10-16 Fre + lør: 10-14 Søn- og helligdage: LUKKET ---LKC --- Skovbøllingvej 17 Hvejsel 7300 Jelling TLF 7585 1881 (SMS kan ikke modtages)

5.995 kr.
Passer på: Prisma, Commodore, Ambassador, Capri North, Magnum, Ventura D250/300, Forum. inkl. CarbonX stel

2.999 kr.
Isabella Thor positionsstol, dark grey Kvalitetsstolen fra Isabella med nakkestøtte og indbygget hynde. 4 stk. I nyeste model...se foto Testvinder og god komfort. Fremstår næsten som nye. Kun brugt ca.9 week-ender af campingforhandleren selv. Kun kr.2.999,- Alternativt kan du ellers også vælge at bestille 4 stk. nye Isabella Thor stole til kr.3.995,-

1.100 kr.
Nye Læside til makise med vindue og græskant og pløkker Væggen giver beskyttelse mod vind, regn osv. Sidestykket er universelt og kan monteres på begge sider af markisen. Markisen passer også til forskellige monteringshøjder. Strækkroge er placeret i forskellige højder, så den præcise højde nemt kan justeres. En solid bæretaske medfølger. Dugmateriale: 300D Oxford polyester Vindue: Kraftig PVC Mål: Dækning: 250 cm Monteringshøjde: 220 cm til 290 cm Dybde: 234 cm Farve: Lysegrå Mål Længde: 250 cm Bredde: 234 cm Højde: 290 cm Udfald: 250 cm

1.100 kr.
2 stk. sælges 1100 kr pr. side Dybde: 250 cm. Højde: 205-224 cm. Anvendes bla. med: Thule 5200 Thule 6300 Thule 4200

110 kr.
Koblingssæt /adapter til campingvogn, autocamper m.m. Med dobbeltvulst 6-4 mm Pr meter

1.500 kr.
GIV ET BUD! Fritstående fortelt passer til autocampere med en højde på mellem 240 og 270 cm. Mål 300 x 205. Meget lidt brugt. MEGET billigt. Med stålstænger, gardiner m.m.

399 kr.
Serie af kompakte og kombinerbare campingskabe. Fælles for alle er høj kvalitet, fleksibilitet og bredt udvalg af tilbehør vægt: 9,0 kg. Mål: 152 x 62 x 49 cm. Mål foldet: 63 x 56 x 21 cm.

3.395 kr.
Skab skygge med det ultimative letvægtssolsejl. Rejser du rundt fra sted til sted om sommeren, er Loggia solsejlet det perfekte valg.

500 kr.
Brugt 1 gang. Længde: CARAVNSTORE 310

2.000 kr.
Med stænger og gulvtæppe NB. Forbehold for fejl i tekst og billeder Ring INDEN du kører HJEMMEFRA, så du ikke kører FORGÆVES Man-tors: 10-16 Fre + lør: 10-14 Søn- og helligdage: LUKKET ---LKC --- Skovbøllingvej 17 Hvejsel 7300 Jelling TLF 7585 1881 (SMS kan ikke modtages)

998 kr.
Husk at få opgraderet din GAS INSTALATION efter de nye regler gællende fra 2018 Vi er aut. camping gas test center og udfører arbejdet ifg. § B - 3.Vi kan også tilbyde fugt test - reg.syn / tempo 100 - klargøring og Dæk service.se mere på http://camping-gas-service.dk Få et godt tilbud fra vort aut. gastest værksted på Lykkevalg 18 i Korinth Ell er der 10 vogne på campingpladsen der ønsker Gastest kan vi også tilbyde at udføre arbejdet ved jer.

425 kr.
Sælges da vi ikke har vogn mere.
Ny
300 kr.
Brugte men virkelig fine gardiner til Isabella fortelt. Købt med telt på a mål 915. Der er til 4 vinduer. Fra ikke ryger fortelt
Ny
1.999 kr.
Isabella Explorer XL – Letvægts rejsetelt i topkvalitet Sælger et yderst praktisk og velholdt Isabella Explorer XL (2012). Dette telt er den perfekte løsning til dig, der ønsker Isabellas velkendte kvalitet i en let udgave, der er lynhurtig at stille op – ideelt til rejsecampisten. Teltet skiller sig ud ved at have lodrette sider, hvilket betyder, at du kan udnytte pladsen helt ud til kanten til f.eks. opbevaringsskabe eller stole, uden at de støder mod teltdugen. Vigtigste specifikationer og fordele: Materiale: Slidstærkt Ripstop-polyester, som sikrer, at en eventuel lille flænge ikke løber. Stænger: Leveres med kraftige aluminumsstænger, der fungerer ligesom på et traditionelt fortelt – stabilt, men let. Vægt: Den samlede pakke med dug og stænger vejer kun ca. 21 kg. Fleksibilitet: Fronten og begge sider kan lynes helt af, så teltet kan transformeres til et solsejl. Tæthed: Leveres med kraftige skumpuder og støttestænger, der sikrer en helt tæt slutning ind mod campingvognen (også ved vinduer). Lysindfald: Store vinduespartier og lyst tag giver et fantastisk indeklima og masser af naturligt lys. Smarte detaljer: Integrerede stormsikringer: Bardunerne er indbygget i teltet (i en synlig gul farve), så de er hurtige at bruge og nemme at se i mørke. Privatliv & ventilation: Indbyggede "klapper" (stofgardiner), der kan lynes op for vinduerne, samt myggenet i begge sider for optimal luftgennemstrømning. Hurtig opsætning: Kan stilles op og være klar med møbler på omkring 30 minutter. Stand: Teltet er velholdt med kraftige kvalitetslynlåse, der er beskyttet mod regn af overlapninger i stoffet. Der medfølger: Komplet stangsæt i aluminium. Teltdug i Ripstop-polyester. Tilslutningssæt til vogn (puder og stænger). Pløkker og taske. (Teltet passer til alle Campinvogne og Autocampere med topskinne.til telt) Pris: 1999,00 Lokation: Roslev Video af teltet kan ses her på følgende adresse- https://www.youtube.com/watch?v=3B91rRFkbuQ
Ny
300 kr.
Tom gasflaske, 5 kg, metal fra Kosan Gas sælges, da vi ikke længere har brug for den.
Ny
450 kr.
Tom 5 kg. letvægts gasflaske, evt. incl. regulator
Ny
1.000 kr.
Gulvvarmemåtte med transformer 43 x 256,5 NB. Forbehold for fejl i tekst og billeder Ring INDEN du kører HJEMMEFRA, så du ikke kører FORGÆVES Man-tors: 10-16 Fre + lør: 10-14 Søn- og helligdage: LUKKET ---LKC --- Skovbøllingvej 17 Hvejsel 7300 Jelling TLF 7585 1881 (SMS kan ikke modtages)
Ny
450 kr.
* Sælger et stykke gulvvarmemåtte med ledning 47,5 x 266 NB. Forbehold for fejl i tekst og billeder Ring INDEN du kører HJEMMEFRA, så du ikke kører FORGÆVES Man-tors: 10-16 Fre + lør: 10-14 Søn- og helligdage: LUKKET ---LKC --- Skovbøllingvej 17 Hvejsel 7300 Jelling TLF 7585 1881 (SMS kan ikke modtages) HUSK at vi har nye nummerplader på lager
Ny
200 kr.
Miniovn brugt i campingvogn, men brugt meget lidt.
Ny
100 kr.
Spand til skrald, to rum til sortering
Ny
250 kr.
2 stole til camping eller haven Brugt få gange Nypris 600
Ny
500 kr.
Brugt 1 uge på camping Mål 244x320 Nypris 849 kr
Ny
200 kr.
Brugt meget lidt. Nypris 399 kr sælges til 200 kr
Ny
2.700 kr.
Flot solsejl med både clips og F-link, så det kan monteres både på vognen og på forteltet. Købt på camping messe, og brugt meget få gange. Lynhurtigt at sætte op.
Ny
500 kr.
4 stk. Base camp positions stole sælges. Meget lette alu. stel. Stole måler. Sammenklappet: 100x60x14 cm. Udklappet: 112x60x70 cm. Altid brugt med håndklæder i som medfølger.
Ny
1.000 kr.
Godt Isabella køkken/ bord
Ny
2.500 kr.
1 år gammelt svensk markisetelt sælges. Passer til Thule markise 1200 omnistore. Der følger gardiner samt stormbarduner med. Det fremstår som nyt. Passer til markise på 375 cm. Markisen kan evt. følge gratis med. Den har en lille revne i dugen ca 30 cm. i venstre side. Kan evt rep. med Gaffa tape. Nypris for teltet er 5.700kr markisen med ex. Markiseben kostede 5.500kr.
Ny
4.500 kr.
Kampa grande 330 årg. 2020 med kampa gulvtæppe, støttestænger, sider og gardiner
Ny
2.000 kr.
G-19 pæn og velholdt. Har to syninger der har sluppet lidt. Men hvis det får gennemgået syningerne ved Isabella kan det holde mange år endnu. Sælges uden stænger og gardiner
Ny
800 kr.
Fyldt og plomberet Tlf 40181614
Ny