Bremseudlufter LSR BSG230V4
Sælger skal være ude af bygningen den 31-05-2026, og derfor skal alle objekter som udgangspunkt være afhentet inden denne dato. I visse tilfælde kan en senere afhentning aftales direkte med sælger, men dette kan ikke garanteres. For at sikre en hurtig og smidig proces anbefales det at foretage en straksoverførsel i forbindelse med auktionsafslutning ved at kontakte kundeservice. Kundeservice kan kontaktes på følgende tidspunkter: Mandag–torsdag kl. 07.30–15.30 Fredag kl. 08.30–14.00 Mail: info@klaravik.dk Telefon: 72 20 70 35 Når oplysningerne er frigivet, skal sælger kontaktes hurtigst muligt pr. telefon eller mail med henblik på at aftale afhentning. Der er gode tilkørselsforhold for både lastbiler og kassevogne med eller uden anhænger. Bremseudlufter LSR BSG230V4 Mærke: LSR Model: BSG230V4 Serienummer: BSG230V400000923G027 Mål og vægt Længde: 500 mm Bredde: 400 mm Højde: 900 mm Læssehjælp: Læssehjælp er ikke tilgængelig Bremseudlufter fra LSR / Leitenberger til udluftning og påfyldning af bremsesystemer. Enheden er opbygget i stålkabinet med integreret væskebeholder, trykregulering og manometer. Leveres som vist på billeder med slanger og tilkoblinger. Data: * Driftsspænding: 230V * Frekvens: 47–63 Hz * Effekt: 0,04 kW * Sikring: T1A * Med trykregulator og manometer * Monteret med slanger og koblinger * Beholder til væske monteret * Mobil enhed med hjul