• 496.273 annoncer
  • 46.580 nye annoncer
  • 1.254.630 medlemmer
  • 4.838 online
Tråd startet: d. 22. maj, 2012 · kl. 21.24
Sidst opdateret: d. 28. maj, 2012 · kl. 19.24
Antal brugere der overvåger denne tråd: 1
 
Del på facebook
 
#1 - Skrevet for ca. 1 år og 0 måneder siden (d. 22. maj, 2012 · kl. 21.24)
 

Giv dog besked hvis du har ombestemt dig!!

 
Hvor svært kan det være at give en besked hvis man har ombestemt sig? Det er så utrolig irriterende når folk næsten ikke kan få ting hurtigt nok. Men så bliver pengene aldrig indbetalt. Godt man har lært af tidligere erfaringer, og ikke sender ting før der er kommet penge!! Har mange gode erfaringer med mange skønne købere og sælgere, men de sorte får ind imellem gør det bare så irriterende for os andre. Det koster ikke så meget at sende en besked!! mvh Sylvi
 
Avatar
BRUGER INAKTIV
#2 - Skrevet for ca. 1 år og 0 måneder siden (d. 22. maj, 2012 · kl. 21.34)
 
Sælg til den første der kommer med mønterne. 2 fordele: du skal ikke gå og vente på nogen og du slipper for raseri anfald.
 
#3 - Skrevet for ca. 1 år og 0 måneder siden (d. 23. maj, 2012 · kl. 19.27)
 
Svar til Sylvi:
Enig !!!!!! Jeg har brugt ualmindelig meget tid på at måle benlængder, livvidder, ærmelængder, diskutere posttakster o.s.v. og er kommet til en pris, hvor alle er glade, og så bliver køber bare tavs. Det er så irriterende.
 
#4 - Skrevet for ca. 1 år og 0 måneder siden (d. 24. maj, 2012 · kl. 22.47)
 
Svar til Sren Elmbo:
Helt enig med jer alle, tror ik folk ejer pli el samvittighed.. men heldigvis findes der også søde mennesker mvh Britt
 
#5 - Skrevet for ca. 11 måneder og 30 dage siden (d. 25. maj, 2012 · kl. 23.16)
 
Fuldstændig enig - især når man netop har haft en god mailkorrespondence, og derfor VED, at det er den rigtige adresse man skriver til etc. Ville ønske man bare lige kunne skrive to linjer og sige man har ombestemt sig... Har endda stået med 3 købere på en gang til samme annonce, og nu har jeg ikke hørt fra en eneste af dem, så har solgt til en fjerde...!!! Hrmf... Men ja, heldigvis er det ikke alle, der er sådan.
Mvh Pia.
 
Farvel til passiv rygning!
Ryg hjemme uden at skade dine børn - Prøv for 0Kr
XSmoke.dk/Gratis-Ecigaret
Nissan Juke
Spar op til 47.000 på lagerbiler og book en
Prøvetur nu, klik her!
Forkæl dig selv
Spar penge på gode tilbud
Se dagens tilbud på Deal.dk
Vinterdæk slutspurt!
Hos Euromaster. Find din dækstørrelse og
køb online nu - Klik her
Originalt Ego-C
Faste priser Bedste produkter
henryg.dk
 
#6 - Skrevet for ca. 11 måneder og 27 dage siden (d. 28. maj, 2012 · kl. 19.24)
 
Svar til piaandanthony:
Ej det var da ret vildt! Som jeg også skrev tidligere, så er der jo mange positive oplevelser også Men det koster ikke mange kalorier at gøre dagen lidt nemmere for hinanden, hvad enten man er køber eller sælger
 
Opret nyt indlæg

Du skal være logget ind for at skrive i forum...

Log ind her: